Ubezpieczenie szyb samochodowych w firmie Link4

Każdy kierowca chce korzystnie ubezpieczyć swój samochód. W Polsce obowiązkową polisą jest ubezpieczenie OC, natomiast usługi dodatkowe wymagają zawarcia oddzielnej umowy. Towarzystwa ubezpieczeniowe starają się przyciągnąć uwagę kierowców do usług oferowanych w pakietach łączących różne warianty ochrony. Pozwala to zmniejszyć cenę składki ubezpieczeniowej. Firma Link4 (wsparcie partnera ubezpieczniowego) oferuje wiele ciekawych wariantów usług, w tym ubezpieczenie szyb samochodowych.

Rozszerzony zakres ubezpieczenia

Wykupując ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej lub Autocasco kierowca chroni się przed finansowymi konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. Ochrona może być uzupełniona o ubezpieczenie szyb. Firma Link4 jako pierwsza w Polsce zaoferowała tego rodzaju polisę. Obejmuje ona koszt naprawy lub wymiany szyby samochodowej w jednym z wyspecjalizowanych warsztatów działających na terenie naszego kraju.

Ubezpieczenie szyb samochodowych

Zaletą ubezpieczenia szyb w firmie Link4 jest objęcie ochroną pojazdu niezależnie od przyczyn powstałych uszkodzeń. Szyby mogą zostać zniszczone poprzez umyślne działanie osób trzecich, po zderzeniu z innym pojazdem lub poprzez działanie sił przyrody. Polisa firmy Link4 pozwala pokryć koszt naprawy lub wymiany szyby, a także ewentualnego parkingu auta, jeśli naprawa nie jest możliwa do wykonania w ciągu kilku godzin. Dodatkową korzyścią jest brak utraty zniżki na składkę ubezpieczeniową, jeśli kierowca zdecyduje się na odnowienie polisy.

Naprawa na terenie całej Polski

Ubezpieczenie szyb w firmie Link4 obejmuje zarówno szybę przednią, tylną, jak i szyby boczne. Polisę należy wykupić wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej lub z pakietem OC i Autocasco. Naprawa jest organizowana bezpośrednio po zgłoszeniu szkody, w warsztacie wskazanym przez Link4. Firma współpracuje z siecią serwisów na terenie całego kraju, natomiast infolinia Link4 działa w trybie 24-godzinnym. Dlatego przygotowanie pojazdu do dalszej jazdy może być wykonane bardzo szybko, niezależnie od miejsca i czasu, w którym powstało uszkodzenie.

Korzystne rabaty w firmie Link4

Oferta firmy Link4 może być zaskakująca dla kierowców, którzy do tej pory korzystali z tradycyjnych ubezpieczeń komunikacyjnych. Firma oferuje liczne zniżki, w tym rabat za wykupienie ubezpieczenia za pośrednictwem Internetu. Łączne zniżki mogą wynieść od 4% do 10%, w zależności od wieku auta, historii ubezpieczeniowej kierowcy oraz wybranego zakresu usług. W związku z tym na ubezpieczenie szyby w Link4 mogą pozwolić sobie wszyscy kierowcy, którzy chcą mieć zapewniony komfort na drodze, szczególnie podczas podróży w dużej odległości od miejsca zamieszkania.